A lényeg, hogy bőven lesz mit játszani az exkluzívok tekintetében a Sony konzolján. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
A lényeg, hogy bőven lesz mit játszani az exkluzívok tekintetében a Sony konzolján. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!