Nem is értem mire gondoltak a rebootnál. Pont annyira idegesítő az új Lara, mint amennyire dögös. Régi Lara kaphatott volna pár év öregítést, egy új harcrendszert, de máshoz (személyiség, akrobatika, kalandok típusa) nem kellett volna nyúlni.
Nagyjából ismerem annyira a sorozatot (elérhetőség hiányában értelemszerűen kimaradt
), hogy tudjam ez nem egy új karakter, de nem is értem miért nem kapott már korábban egy saját spinoff sorozatot. Mondjuk amikor az MS beintett az ideiglenes TR exkluzivitással.
A lényeg, hogy bőven lesz mit játszani az exkluzívok tekintetében a Sony konzolján. 