28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A MOBA stílust keveri a PUBG túlélőelemeivel a Prime Arena [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Christoferus
Christoferus [1]
Én HoTS fanatikus vagyok, az egyetlen moba ami eddig tetszik. Megnézném lesz e második is.

Megesik, hogy a csiga is elesik.

Vissza

Fórumszabályzat