28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Sityi
Sityi [1641]
Nem lehet, hogy a böngésződ gyorsítótára tréfál meg? Ürítsd vagy nézd meg inkognitó módban. Ha így sem oké, írj a Dinónak topikba! (Nálam amúgy most egy havasi ewok látszik)
batman91
batman91 [116]
Helló!

Miért van az, hogy se az emblémámat és sem fotómat nem engedi megváltoztatni. Pedig a formátum és a méret is stimmel és folyamatosan azt írja, hogy sikeres feltöltés. De mégsem változik meg, szóval most ezt nem értem. Valaki segítsen, mit csinálok rosszul? Köszönöm!

War. War never changes.

Vissza

Fórumszabályzat