Helló!
Miért van az, hogy se az emblémámat és sem fotómat nem engedi megváltoztatni. Pedig a formátum és a méret is stimmel és folyamatosan azt írja, hogy sikeres feltöltés. De mégsem változik meg, szóval most ezt nem értem. Valaki segítsen, mit csinálok rosszul? Köszönöm!
War. War never changes.