Tudom régi wz a topic , de aki még emlékszik erre a játékra akkor az írja meg nekem mi jó büdös frnacot kell csinállni a 4. act-ban abban a temető féleségben előre is kösz ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Van ki vándor s hazatér
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Van ki vándor s hazatér