28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nocturne



Írd ide hozzászólásod:

Vándor.
Vándor. [64]
Hi !

Tudom régi wz a topic , de aki még emlékszik erre a játékra akkor az írja meg nekem mi jó büdös frnacot kell csinállni a 4. act-ban abban a temető féleségben előre is kösz ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Van ki vándor s hazatér

Vissza

Fórumszabályzat