28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin’s Creed Odyssey próbakör [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Noggle
Noggle [224]
Ez egyre inkább RPG. Igazából lehet, hogy ezzel régi rajongókat buknak, de újakat szereznek.
Én az Origins megjelenése óta érzem azt, hogy talán van értelme AC játékot vennem. Korábban egyik résznél sem gondoltam így.

Vissza

Fórumszabályzat