28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin’s Creed Odyssey próbakör [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Gyári nincs. Már a tavalyi részhez sem volt. Kérdés, ha ahhoz nem csináltak, az ideihez fognak e. Mondjuk lehet reménykedni mivel jövőre elvileg megint szünetel a széria, és így több ideje lenne egy fordító csapatnak, hogy megcsinálják.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Artyom
Artyom [213]
Ja, azt lehet tudni, hogy lesz-e hozzá gyárilag magyar felirat? Annyira szeretném!

Vissza

Fórumszabályzat