Eslő blikkre nem tud ilyen ébresztési trükköt, de nem foglalkoztam vele sokat, mert én általában magamtól kelek.
Egy dolog van ami kicsit zavar, hogy a WiFi auto-ra van állítva, és le akarok tölteni egy appot, akkor írja, hogy menjek fel wifire. De nem is enged felmenni WiFi-re, amíg autora van állítva, szóval át kellr aknom always on-ra... Ez elég wtf sztem pont azt kéne az auto-nak, hogy ne kérdezzen ilyeneket..
I wish I could have known about the view from halfway down