)
A Watch GT egy remek termék! Kényelmes a viselete, a mérete (46mm) is megfelelő; pasiknak inkább ez való, mint a 42mm-es.
Az üzemidőről alább már LM-től többször esett szó, de valóban igaz: a 2 hetes mezei használati időt hozza; nálam kicsit árnyaltabb a helyzet, én ugyanis echte futóórának vásároltam. Heti 3 hosszabb-rövidebb edzéssel a 10 napot simán hozza az akksi. Bár az is igaz, hogy én pl nem használom az alvásfigyelés és az értesítések funkciót, valamint a folyamatos BT kapcsolat sincs az óra és a teló között.
Futáshoz nálam tökéletesen bevált: pontosan mér, az izzadtság nem okoz neki gondot, a rezgés az edzések alatti jelzések alkalmával elég erős, jól figyelmeztet.
Mindent összevetve, nagyon örülök a terméknek és szeretem. Jól döntöttem a vásárlást illetően.
