28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Én HC BG fan vagyok! És nem vagyok kiakadva!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Peace
Peace [28896]
Tegnapi napon 21:00-kor elindult az élő közvetítés a PAX East-ről és lekerült a lepel a játékról. A hardcore BG 1-2 játékosok valahol érthető módon rohadtul kivannak akadva. Én nem játszottam a régi két résszel, viszont a DS 2 hatalmas kedvencem. Így én örülök, mint állat!!!

A játék érkezni fog majd valamikor Early Access-be. Egyelőre PC és Stadia, ami tegnap este elhangzott. Konzol verziókról nem esett szó.

Baldur's Gate 3 - Official Opening Cinematic

Baldur's Gate 3 Gameplay Reveal - PAX East 2020 Live Stream

Vissza

Fórumszabályzat