28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Sityi
Sityi [1641]
Értem én, viszont én nem tudom, nem tudhatom, ki van egy-egy nick mögött - pláne, ha új itt. Meg amúgy egy netes fórumon úgy általában véve. Egy régi, jól bejáratott nick mögötti emberkét könnyebb felismerni (pláne, ha ugyanazzal szerepel sok helyen), mint egy totál friss reget. Az ártatlanság vélelme meg jogi alaptétel. De Dino majd kijavít, ha esetleg tévednék.
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Na jó, de a bannolás azért ne a fiókra vonatkozzon, hanem a mögötte lévő felhasználóra, és akkor máris nincs mérlegelnivaló - sokszorosan kiérdemelte a bannt. Ez most kb. olyan, hogy jó-jó, múltkor a piros pulcsidban voltál Hasfelmetsző Jack, de most a kékben belezted ki azt a prostit, szóval nem láttunk semmit, jó?

Bevallom, nem olvastam el most semmi FAQ-ot meg szabályzatot, hogy mire vonatkoznak a szabályok a fenti értelmezésben, de na, értjük mire gondolok.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Sityi
Sityi [1641]
Amíg nem sérti a szabályzatot, sokat nem tudunk tenni. Ráadásul a politikai fórum pont a téma érzékenysége miatt egyfajta homokozó / feszkólevezető / gőzkieresztő is. Amíg nem kezd tombolni, addig nem nagyon van okunk lépni. Az az SW spoilerezés nagyon aljas dolog volt, okultunk belőle, figyelünk.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Miért kell pár havonta visszatérő idióták esetében addig várni amíg tombolni kezdenek és szétk*rják a fórumot?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat