Na jó, de a bannolás azért ne a fiókra vonatkozzon, hanem a mögötte lévő felhasználóra, és akkor máris nincs mérlegelnivaló - sokszorosan kiérdemelte a bannt. Ez most kb. olyan, hogy jó-jó, múltkor a piros pulcsidban voltál Hasfelmetsző Jack, de most a kékben belezted ki azt a prostit, szóval nem láttunk semmit, jó?
Bevallom, nem olvastam el most semmi FAQ-ot meg szabályzatot, hogy mire vonatkoznak a szabályok a fenti értelmezésben, de na, értjük mire gondolok.
A kibaszás társas játék, sose feledd.