28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Nem tudom...a múltkor az SW ámokfutásnál én is trécseltem vele kicsit, hátha kevesebb kárt csinál addig is míg egy moderátor idetalál...most a napokban viszont különösen irritál, hogy tényleg 100% elárulja magát két hsz. után, de páran belemennek a játékába...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Ricsi1976
Ricsi1976 [2038]
Tényleg. És mi lenne ha senki nem reagálna? Működne ez a stratégia?
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Kb. 2 hozzászólásból látszik ha visszatér...oké a moderátor ne ismerje...de van itt 5-6 ember aki 10. alkalommal is elkezd belemenni a játékba és a végén meg megy a "megmondókapitánykodás"...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Azokat sem értem akik egyértelműen adják alá a lovat hátha tombolni kezd (pl. Creativ3Form)!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Dino
Dino [6086]
Ha valaki ámokfutásba kezd, töröljük a postjait, meg letiltjuk a felhasználót, amint észrevesszük vagy eljut hozzánk az info (24/7-ben nem tudunk a gépnél lenni). De ahogy mások is írták: IP-cím alapján tiltás értelmetlen, mert az változhat. Egy e-mail címmel egyszer tud regisztrálni, de mindez hiába, ha e-mailt meg annyit hoz létre bármelyik ingyenes szolgáltatónál, amennyit nem szégyell. Innentől kezdve nem tudom, mi az, amit szerinted még tudnunk kellene tenni az ámokfutókkal szemben.
A regisztrált felhasználók számára való "felhasználó tiltása" lehetőség jól hangzik, sajnos azonban ahogy írta valaki, ahhoz fejlesztési kapacitás is kéne, ami jelenleg nincs.

A felhasználót a beérkezett panaszok miatt letiltottuk - ha olvassa ezt, akkor megkérném, hogy ha vissza szeretne jönni, akkor azt kulturált formában, a közösség bomlasztása nélkül tegye. Ha erre nem képes, akkor újra meg újra tiltani fogjuk.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Kívánom, hogy 24/7-ben ennek a kreténnek a hozzászólásait olvasgasd! Titeket minősít, hogy ennyit tudtok ellene tenni és igenis zavaró hogy bármelyik topikban debil fas*ságokkal jön ugyanaz aki már kb. 5x tiltatta ki magát innen!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Sityi
Sityi [1641]
Amíg nem sérti a szabályzatot, sokat nem tudunk tenni. Ráadásul a politikai fórum pont a téma érzékenysége miatt egyfajta homokozó / feszkólevezető / gőzkieresztő is. Amíg nem kezd tombolni, addig nem nagyon van okunk lépni. Az az SW spoilerezés nagyon aljas dolog volt, okultunk belőle, figyelünk.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Miért kell pár havonta visszatérő idióták esetében addig várni amíg tombolni kezdenek és szétk*rják a fórumot?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat