Amit meg kell érteni Roykánál, hogy - nyilván nem szakvélemény, hetvenhetedjére írom le, nagyrészt csak feltételezek a kevéske idevágó tanulmányaim alapján, mert unatkozok - őnála ezek nagyrészt nem saját valós vélemények, csak hozott, máshonnan, számára sikeresen beilleszkedettnek vélt emberektől átvett kommentek (egyszer mintha valaki konkrétan meg is találta volna, hogy egy másik fórumról kinek a cuccait másolgatta ide), legalábbis tartalmilag. Előbb-utóbb ezért akad össze teljesen a mondanivalója, ha pedig több nickjét nézed, akkor homlokegyenest eltérően képes viselkedni. Persze a fő vonalak megvannak, ezek valószínűleg a valós, igazi életben is igazak rá: valamilyen szinten számítógépekkel foglalkozik/dolgozik, a saját szintjén foglalkozik a politikai hírekkel, és filmeket néz kikapcsolódásként, de első tippre szerintem inkább tv-ben, semmint "rendesen" (
).
davkar: áh, faszom, görcsölök itt, Te meg lebuktatsz.
Érdekes egyébként, hogy őt most miért szemelte ki, szerintem hozzá sem szólt... 
A kibaszás társas játék, sose feledd.

