28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Az hogy valaki elvakult fanatikus az egyik vagy másik oldalnak, nem gond, volt itt régebben is ilyen tag, nem volt ez miatt ördögűzés.

Amit meg kell érteni Roykánál, hogy - nyilván nem szakvélemény, hetvenhetedjére írom le, nagyrészt csak feltételezek a kevéske idevágó tanulmányaim alapján, mert unatkozok - őnála ezek nagyrészt nem saját valós vélemények, csak hozott, máshonnan, számára sikeresen beilleszkedettnek vélt emberektől átvett kommentek (egyszer mintha valaki konkrétan meg is találta volna, hogy egy másik fórumról kinek a cuccait másolgatta ide), legalábbis tartalmilag. Előbb-utóbb ezért akad össze teljesen a mondanivalója, ha pedig több nickjét nézed, akkor homlokegyenest eltérően képes viselkedni. Persze a fő vonalak megvannak, ezek valószínűleg a valós, igazi életben is igazak rá: valamilyen szinten számítógépekkel foglalkozik/dolgozik, a saját szintjén foglalkozik a politikai hírekkel, és filmeket néz kikapcsolódásként, de első tippre szerintem inkább tv-ben, semmint "rendesen" ( ).

davkar: áh, faszom, görcsölök itt, Te meg lebuktatsz. Érdekes egyébként, hogy őt most miért szemelte ki, szerintem hozzá sem szólt...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Sityi
Sityi [1641]
Az az én meglátásom volt csupán. Van egy olyan alkotmányos alapjog, hogy szólásszabadság. A politika topik esetében ez különösen érzékeny is lehet. Az meg nem hiányzik, hogy ez alapján mondjon ránk valami csúnyát.
Így hát szóltam Dinónak, és ő talált olyan nyomokat, ami alapján alapos gyanúnk lett, hogy ki tért vissza - ezután történt a kitiltás. Nekem így tisztább, mint hogy politika miatt kellett tiltani.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Jaj ne kamuzz már legyél olyan szíves! Te/Ti is vágod/vágjátok hogy csak provokál, de 10. alkalommal is jönnek a szokásos körök a filmes témában vagy a politikában...mondjuk kicsit jobban fájt ez a politika topik= homokozó/gőzkieresztő hozzáállás a moderálás oldaláról...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Sorry, ez sajna nagy hibám, hogy még a reménytelenebbnél is reménytelenebb eseteket is próbálom megérteni. Le kéne szoknom már róla tudom.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Azokat sem értem akik egyértelműen adják alá a lovat hátha tombolni kezd (pl. Creativ3Form)!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Dino
Dino [6086]
Ha valaki ámokfutásba kezd, töröljük a postjait, meg letiltjuk a felhasználót, amint észrevesszük vagy eljut hozzánk az info (24/7-ben nem tudunk a gépnél lenni). De ahogy mások is írták: IP-cím alapján tiltás értelmetlen, mert az változhat. Egy e-mail címmel egyszer tud regisztrálni, de mindez hiába, ha e-mailt meg annyit hoz létre bármelyik ingyenes szolgáltatónál, amennyit nem szégyell. Innentől kezdve nem tudom, mi az, amit szerinted még tudnunk kellene tenni az ámokfutókkal szemben.
A regisztrált felhasználók számára való "felhasználó tiltása" lehetőség jól hangzik, sajnos azonban ahogy írta valaki, ahhoz fejlesztési kapacitás is kéne, ami jelenleg nincs.

A felhasználót a beérkezett panaszok miatt letiltottuk - ha olvassa ezt, akkor megkérném, hogy ha vissza szeretne jönni, akkor azt kulturált formában, a közösség bomlasztása nélkül tegye. Ha erre nem képes, akkor újra meg újra tiltani fogjuk.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Kívánom, hogy 24/7-ben ennek a kreténnek a hozzászólásait olvasgasd! Titeket minősít, hogy ennyit tudtok ellene tenni és igenis zavaró hogy bármelyik topikban debil fas*ságokkal jön ugyanaz aki már kb. 5x tiltatta ki magát innen!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Sityi
Sityi [1641]
Amíg nem sérti a szabályzatot, sokat nem tudunk tenni. Ráadásul a politikai fórum pont a téma érzékenysége miatt egyfajta homokozó / feszkólevezető / gőzkieresztő is. Amíg nem kezd tombolni, addig nem nagyon van okunk lépni. Az az SW spoilerezés nagyon aljas dolog volt, okultunk belőle, figyelünk.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Miért kell pár havonta visszatérő idióták esetében addig várni amíg tombolni kezdenek és szétk*rják a fórumot?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat