MAC cim mar eselyesebb lenne, bar ebbol az elmebajosbol kinezen hogy azt is kijatszana, na meg kerdes hogy a Dome gyujt-e ilyen infokat, szerintem nem. Addig lenne jo lepni amig ilyen elokeszuleti fazisban van az orjongese.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
