28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Az a baj IP cimre lehetetlen ma mar szurot irni, 10-15 eve elmult az a vilag amikor meg az alapjan permabannt lehetett adni barkinek barhol.

MAC cim mar eselyesebb lenne, bar ebbol az elmebajosbol kinezen hogy azt is kijatszana, na meg kerdes hogy a Dome gyujt-e ilyen infokat, szerintem nem. Addig lenne jo lepni amig ilyen elokeszuleti fazisban van az orjongese.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Már nem azért, de erre az elmebetegre egy sima szűrőt is írhatnátok, hogy ne kelljen még csak felemlegetni sem ha feltűnik az átlátszó baromságaival!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Royka no. 34

Koszi

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat