28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4577]
Ha kijön a végleges változat akkor jó eséllyel be fogom szerezni, de vannak fenntartásaim vele kapcsolatban.
Abban nem kételkedem, hogy jó játék lesz, de nem értem miért BG. Nekem az első két rész és a Throne of Bhaal nagy kedvencem volt, de az a történet ott számomra lezárult. Ha 1-2 évvel később kap folytatást a sorozat rá lettem volna pörögve, de így, cirka 19 év távlatából, úgy, hogy a ToB tökéletesen lezárta a sztorit... Nem szabadna ezt bántani

Persze ez csak egyéni vélemény, meg tudom, hogy volt valami konzolos BG is, de nah. Nekem a Baldurs Gate az első (és sokáig egyetlen) eredeti játékom volt. Mai napig kiemelt helyen van a polcon a doboza Bár nem tudom a lemezeket be lehet-e még olvasni...

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

MattMatthew
MattMatthew [11913]
Last Sextape Update before Early Access

Bár úgy látom nem nagy a hype a játék körül a fórumon. Mondjuk az early access engem sem hoz lázba, majd térjünk vissza rá, ha kész lesz.

DnD5E játékosként kíváncsi leszek, hogy milyen kaszt kiegyensúlyozási módszereket vetnek be. Az ikonok és a pár gameplay alapján úgy tűnt, hogy az egészet átskálázzák úgy, hogy mindenki long rest dependent legyen. Ami érthető, meg ezzel papír-ceruza alapon is sokat szívunk.

Man literally too angry to die

Vissza

Fórumszabályzat