Abban nem kételkedem, hogy jó játék lesz, de nem értem miért BG. Nekem az első két rész és a Throne of Bhaal nagy kedvencem volt, de az a történet ott számomra lezárult. Ha 1-2 évvel később kap folytatást a sorozat rá lettem volna pörögve, de így, cirka 19 év távlatából, úgy, hogy a ToB tökéletesen lezárta a sztorit... Nem szabadna ezt bántani
Persze ez csak egyéni vélemény, meg tudom, hogy volt valami konzolos BG is, de nah. Nekem a Baldurs Gate az első (és sokáig egyetlen) eredeti játékom volt. Mai napig kiemelt helyen van a polcon a doboza
Bár nem tudom a lemezeket be lehet-e még olvasni......az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...