28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Cyberpunk 2077



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29443]
Őőő, igen, ezt ki kellett volna emelnem, hogy szerintem az alaplap behatárolja azt, hogy milyen VGA-t tudok használni? (Jogos, attól még vehetek olyat, ami nem megy bele )

Aztán lehet, hogy más a leányzó fekvése, én utoljára 5 éve foglalkoztam a témával.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Szerintem úgy, hogy abban még PCI Express 3.0 van. Nem erre gondoltál LM?
Gump
Gump [5430]
Hogy függ össze?
LordMatteo
LordMatteo [29443]
Asus B150 Plus az alaplapom, ha jól túrom a netet, nekem felejtős a 3060, marad a korábbi generáció.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Peace
Peace [28942]
RTX 3060 Ti már van (vagyis most nincs) 165k-tól. Ha lesz mindenhol bőséges készlet, akkor az egy nagyon best buy kártya lesz. Pár százalékkal gyorsabb a 2080S-nél.
LordMatteo
LordMatteo [29443]
Használt számtech-cuccot még sosem vettem, ódzkodom is tőle, de az újaknak meg horror áruk van, (bár a használtaknak is, amennyire nézem - illetve inkább egyszerűen nevetséges, hogy mint egy balatoni apartman-tulaj, már a széthajtott VGA-n is meggazdagodni akarnak sokan...)

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Peace
Peace [28942]
Most videókártyát venni horror! Max használt 20xx-et. Azokat jó áron meglehet csípni. Inkább majd március-április környékén 3060 Ti-t.
LordMatteo
LordMatteo [29443]
Évek óta vallom, hogy decemberben csak akkor veszek valamit, ha létszükséglet, feleslegesen nem kívánom senki vagyonosodási tervét támogatni. A játékot mindenképp instant veszem, ki fogom próbálni a 970-esemmel, de ha medium felbontást bírt 30 fps-ig eltekerni az 1060-as fhd-ben, akkor nincs sok reményem...i7 ide vagy oda.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Peace
Peace [28942]
Én azért megvárnám a 10-ét és az új NV drivert. Lesznek még itt változások ezekhez az értékekhez képest.
LordMatteo
LordMatteo [29443]
KÉnytelen leszek VGA-t cserélni...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat