28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Szerintem mindenki levette hogy Ő az és azért nem is lett válasz a baromságaira...a célszemélyt meg már régen nem is érdekli ez a gyermekded szurkálódás. Szánalmas...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Pontosan ő az. Az első kommentjei mindig valami McCl@ne által elismert filmnek-sorozatnak a fikázásából állnak (Sons of Anarchy és a This is England pont ezek), és a CP2077-es komment is nyilvánvaló provokálás, hátha ugrik rá valaki. Ill. ahogy mondtam, az egyik - talán a legelső - nickje a hőskorszakban tropica[randomszám] volt. Nekem mindegy amúgy, leginkább csak meg akartam előzni a többieket a felismerési versenyben.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

gregmerch
gregmerch [3766]
Az volt az a holdkóros, aki tavaly lespoilerezte itt a komplett SW E IX-et 0. napon, akiről beszéltek?

Ha ő az, ha nem, eddig nem írt olyat ez az olvasó, ami miatt ki kéne penderíteni. A szabályzat ellen nem vétett eddig, és csak szubjektív véleményt közölt, kötekedés nélkül. Remélem, nem lesz vele gond.

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Vissza

Fórumszabályzat