28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Dino
Dino [6086]
Moderátor nem tud ilyet, de most átpakoltam 20 postot. További jó diskurzust
Peace
Peace [28897]
Egy kedves moderátor átemelné a Nioh-val kapcsolatos beszélgetésünket a "Ki mivel játszik mostanában?" témából a "Nioh" topic-ba? Shadowguard-al levelezgettünk egymással. Köszi!

Vissza

Fórumszabályzat