28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ernest Cline: Ready Player Two – Tényleg akkora csalódás, mint mondják? [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Annál ez szerintem jobb. Bár lehet, hogy csak azért érzem annak, mert a két részt egy nagynak érzem és a kerek nagy sztori összességében elég jó lett. Mint az érettségi. Egy ötös írásbeli és egy hármas szóbeli kiad egy négyes végeredményt.
Peace
Peace [28894]
Már az Armada is felelmetesen gyenge eresztés volt sajnos...

Vissza

Fórumszabályzat