Erre két dolog.
Egy: lassan lehetne egy petíciót indítani, hogy ne indítsunk már minden faszságra petíciót (illetve ne írjunk minden hülyeséget alá), mert ezzel nagyon durván redukáljuk a komolyanvehetőségét úgy általában bármilyen petíciónak, pedig amúgy tényleg van pár ügy, ami valóban fontos lenne. Nagyjából így került mára a petíció úgy en bloc a "dolgok, amivel soha nem érünk el semmit" nevű spam mappába.
Kettő: ez egyébként az LMBTQ-közösség helyzetét nem világos, hogy hogy viszi előrébb. Ennek most épp nem az elfogadás a célja, nem a melegeknek kedvez, hanem nettó arról az alantas érzelemről szól, hogy kapjon a pofájára a hülye nácifasiszta, fociultra csürhe, hadd röhögjünk rajtuk egy jót. Ezzel pedig sikerül szépen épp akkora prolivá válni, mint akiknek üzenni akarunk.
Tőlem azt csinálnak a németek, amit akarnak, egy stadionkivilágításon nem múlik semmi. Ami viszont zavaró, hogy a magukat szellemi felsőbbrendűségben érző szivárványtámogatók között rendre ugyanolyan tuskókat látok, mint az általuk lenézett ultrák között, csak ellentétes előjellel.
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Minden, ami futball - Focisarok
A Kárpát Brigád viszont meglehetősen suttyó volt tegnap és eléggé szarházi módon álltak hozzá Mbappéhoz és Pogbához.
Remélem ezek az ultrák fájdalmukban fognak sírni azon, hogy a müncheni stadion szivárványosan lesz kivilágítva. (legalábbis remélem hogy nem csak egy javaslat marad)
Remélem ezek az ultrák fájdalmukban fognak sírni azon, hogy a müncheni stadion szivárványosan lesz kivilágítva. (legalábbis remélem hogy nem csak egy javaslat marad)
Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztette el. #StopÖrkény
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Várható megjelenések – 2026. augusztus
- 2. Több mint adattároló: a QNAP TS-473A NAS
- 3. Cyberpunk diorámákat alkothatsz a Midnight Momentsben
- 4. Míg a világ a lemezes játékok eltűnésétől tart, a Ziggurat Interactive épp most jelentette be a majd’ 30 éves KKnD új dobozos kiadását
- 5. Felújítást kap a Croc 2 is, év végére várható a Kingdom of the Gobbos
Legfrissebb fórumtémák
- 13:29
- Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel [hozzászólások] [4]
- 11:41
- Szét*** az ideg [5539]
- 10:55
- The Alters: Last Variable DLC teszt [hozzászólások] [7]
- 09:08
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15147]
- 19:00
- 2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!! [270]
- 13:06
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [88]
- 09:25
- Várható megjelenések – 2026. augusztus [hozzászólások] [21]
- 10:50
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1616]
- 12:44
- Hihetetlen hírek a nagyvilágból [4636]
- 09:46
- Filmsarok - mit láttál mostanában? [43442]
