28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Mondjuk én az olyan esetekben mint mondjuk Donner, inkább arra gondolok, hogy milyen fasza kis életpályát lenyomott! És nem sajnálom vagy mifene. Egyáltalán mit kellene? Hogy nem élt még 91 helyett 99-ig? Nincs érzelmi kötődés, csak a filmjeit szeretem azok meg "örökre" itt lesznek velünk!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Dark Archon
Dark Archon [11834]
Szimpátia. Érdekes egy dolog. Ismeretlen emberek iránt érzett gyász, miközben a saját családunk által érzettet képtelenek vagyunk felfogni, nem, hogy feldolgozni...

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat