Mondjuk én az olyan esetekben mint mondjuk Donner, inkább arra gondolok, hogy milyen fasza kis életpályát lenyomott! És nem sajnálom vagy mifene. Egyáltalán mit kellene? Hogy nem élt még 91 helyett 99-ig? Nincs érzelmi kötődés, csak a filmjeit szeretem azok meg "örökre" itt lesznek velünk!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”