Pedig most biztosan nem nyomtam meg kétszer a küldés gombot, mégis dupla lett..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Pedig most biztosan nem nyomtam meg kétszer a küldés gombot, mégis dupla lett..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"