Elkezdtem tölteni, de inkább kinyomtam. Már-már barátkoztam a gondolattal, hogy visszamegyek fifázni, de az sem győzött meg annyira, hogy kiadjak érte minimum 18k-t, már csak azért sem, mert azért elég nagy különbségeket látok a PC-s meg a konzolos kiadás között. Van ez a hypermotion, ami PC-n nincs (vagyis van, de csak stadián vagy mi), nem tudom, ez okozza-e.
Lesz majd egy UFL című új focis játék valamikor, akkor én lehet, hogy már arra várok, hogy majd abban is csalódjak, addig meg marad az utolsó PES.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
eFootball címmel free-to-play játékként folytatja a PES-széria [hozzászólások]
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A Black Flag Resynced csak az első fecske volt? A Ubisoft a jelek szerint hamarosan jelentkezik a Ghost Recon Wildlands Definitive Editionnel
- 2. A PlayStation Plus 2026. augusztusi kínálata
- 3. The Alters: Last Variable DLC teszt
- 4. Kiderült végre, hogy mikor jön a következő Aliens-játék, pontos dátumot kapott az Aliens: Fireteam Elite 2 is
- 5. Nézd meg, hogyan változott meg a Tomb Raider: Legacy of Atlantis az eredeti játékhoz képest!
Legfrissebb fórumtémák
- 22:24
- Moderátoroknak [17407]
- 17:13
- Hihetetlen hírek a nagyvilágból [4631]
- 14:24
- Asylum - irány az elmegyógyintézet (Hírek) [5]
- 11:59
- Corsair Cove teszt – Yo-ho-ho, kalóznak lenni jó-jó-jó! [hozzászólások] [2]
- 11:48
- Szét*** az ideg [5512]
- 10:32
- boldog születésnapot nekem!:) [4023]
- 10:29
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1614]
- 11:46
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [82]
- 11:23
- Grim Dawn [110]
- 09:25
- A BlackMill Games évek óta szállítja a remek első világháborús online shootereket, a következő a Gallipoli lesz augusztusban [hozzászólások] [2]