28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Meg sem kellett nyitnom, hogy tudjam, melyik monológot osztottad meg. Nekem is ez a jelenet ugrott be, amikor olvastam a halálhírét.

Nyugodjék békében!
warcat
warcat [2040]
Dean Stockwell (85)

Sok munkája volt de nekem a Battlestar Galactica-ból marad meg
Itt egy jó monológja a sorozatból:

https://youtu.be/mPnx3zO3SDc?t=71

redditen keresztül került elém a hír. R.I.P.

Vissza

Fórumszabályzat