Egyébként meg a sztori se győzött meg eddig, Nyominguszt szívem szerint agyonverném, miatta van levéve a hang is, Kratos meg... Lehet ha játszottam volna az előző részekkel éreznék némi kötődést, de így... ha Tucatkeménycsávófőhős25nek hívnák se érezném kevésbé semmilyennek a karaktert.
Attól függetlenül ha már pénzt adtam érte végigviszem, kezdek egy új játékot sztori nehézségen és végigszaladok rajta. Aztán igyekszem elfelejteni.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
