28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Na jó, most lett elegem az egészből. Az, hogy ötösével dobálja rám ezeket a nyomorék dark elfeket, akik ugyanolyan tetű féreg módon NEM hajlandóak harcolni, mint a kísértet, pattognak ide-oda, meg lövöldözik a szarjaikat. Nem zavar, ha nehéz egy fight, vagy többször meg kell vele próbálkoznom, de ez így nevetséges.

Egyébként meg a sztori se győzött meg eddig, Nyominguszt szívem szerint agyonverném, miatta van levéve a hang is, Kratos meg... Lehet ha játszottam volna az előző részekkel éreznék némi kötődést, de így... ha Tucatkeménycsávófőhős25nek hívnák se érezném kevésbé semmilyennek a karaktert.

Attól függetlenül ha már pénzt adtam érte végigviszem, kezdek egy új játékot sztori nehézségen és végigszaladok rajta. Aztán igyekszem elfelejteni.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat