28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Lovi Tommy
Lovi Tommy [8084]
read-only módban vagyok 99%-ban de szerintem ha Dark Archon-nál sokkal rosszabbat szeretnél találni, nem kell nagyítóhoz se nyúlni értem, mi lehet az, ami szúrja a szemed, csak azt nem, hogy miért pont ez és Ő
subject17
subject17 [7046]
Ha szerinted nem kibaszott szánalmas, amit művelsz, akkor inkább csak szomorú az egész.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Dark Archon
Dark Archon [11833]
A folyamatos Roykázásod a trollkodás, amit befejezhetnél, és unalmas. Egyébként meg semmi olyat nem írtam, szóval egész nyugodtan meg is b@szódhatsz. Anyudnak is szóltál, hogy ez a cúna Dark Archon mit művelt?

Dark Archon

subject17
subject17 [7046]
Dark 'Royka' Archont nem lehetne amúgy pihire vágni?

Senki nem veszi már komolyan a gyenge trollkodását, de unalmas már áttekerni rajta nagyon.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat