Az továbbra is zavaró, hogy nem tudom használni a scavengert, neten rákerestem amíg a sztoriban nem kapok addig nem is fogom tudni használni. Viszont egyébként elég haladós, többnyire az is egyértelmű, hogy mit hogy lehet megszerezni. De olyan is van, hogy kicselezem a játékot, a jedik tudják lebegtetni a droidokat, ez teljesen új távlatokat nyitott meg néhány részen
Egyébként 23 óra... Tényleg meglesz a száz a végére

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Talán a LEGO Jurassic World volt az, ahol majdnem mégis összehoztam a 100%-ot (az összes karakter feloldását és a minikiteket ott is kivéve, de az összes LEGO-téglát összegyűjtve). Itt sem lesz ez másként elnézve, hogy a gyűjthető dolgok kb. 10-szerese az eddigi LEGO-játékoknak is.