Mondtam már első körben is, ha attól valaki lelke megnyugszik, felőlem aztán legyek tiltva pár napot. Értelme persze nincs, mert egyrészt fel sem húztam magam egyik ponton sem, így nincs mit "kipihennem", másrészt a stílusom sem fog változni, egy héttel később is trágár és cinikus ember maradok. Ez utóbbi attól függetlenül nem jelent sem provokálást, sem személyeskedést (azt egyszer tettem meg, ebben a topikban, előző kommentemben - és ezen a ponton jogosnak is tartom továbbra is, mert ez már nem normális).
És igen, amikor a semmiből írt egy replyt, aminek holt köze nem volt hozzám vagy a megjegyzésemhez, és jeleztem, hogy amúgy nem velem vitatkozik, az lett volna az, ahol amúgy hagyom is a fenébe a témát. Hogy aztán ott mi a jó élet szakadt el fejben, én nem tudom, mert pont arra a "kilépőmre" jött, hogy miért kell lovagolni a témán.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status