Bár az érintett témába beleolvasva osztom Sityi véleményét, hogy a tiltás túlzás és értelmetlen lenne, de Barthezz kifejezett kérésére a saját fiókját felfüggesztettem. (De ha mégis visszatérne, szívesen újraaktiválom, ha mégis kérné azt...)
Legyetek jók (ha tudtok)!
