28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Dino
Dino [6086]
Lovi Tommy: Töröltem. A problémára sajnos semmi ötletem nincs, mert ha egy böngésző elküldi a szervernek a szöveget, akkor ott már nem történik vágás belőle, ha meg nem küldi el, akkor nem is tudja elmenteni. Megpróbálok valami logolást berakni, aztán figyelni, mi a helyzet.
Lovi Tommy
Lovi Tommy [8084]
Helyzet #156376-t törölnétek pls?

Egyébként Iphone-on 3-4. alkalommal fordul elő, ha tagolom bekezdésekkel a szöveget, akkor csak az első bekezdés marad meg. Ga szerkesztem, akkor is úgy működik ha bemásolom a szöveget.
Szeribted ezzel tudsz valamit kezdeni Dino?

Vissza

Fórumszabályzat