Well...akkor nincs mit tenni...marad Leia...neki is be lehetne csempészni ezt-azt.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Well...akkor nincs mit tenni...marad Leia...neki is be lehetne csempészni ezt-azt.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Minden mással egyetértek, baromi jól néz ki a játék.' forever blue !
Van még mit csiszolni rajta, főleg a harcrendszer terén, de ettől még WOW! És ha már csempész meg csempészet...nagyon remélem, hogy lesz legalább egy közös küldi Han Soloval, különben -5 pont.
Egy ekkora ziccert nem hagyhatnak ki. Alap járaton amúgy én egy szimpla Star Wars Division játékra számítottam, de ez sokkal jobbnak tűnik annál.Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!