SPOILER
Amúgy még ami félrevitt, hogy a 2. rész egyik központi küldetése volt egy bankrablás Santa Fe-ben, aminek a végén a játék egyik legnehezebb része volt ("Kutyaszorítóban" típusú mindenki céloz mindenkit felállásból kijönni emberveszteség nélkül), így a kép alapján rögtön erre az epizódra asszociáltam.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
