28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Látod, aki játszott vele, sőt, végig is játszotta, azt is megkavarta, hogy melyik rész lehet.

SPOILER
Amúgy még ami félrevitt, hogy a 2. rész egyik központi küldetése volt egy bankrablás Santa Fe-ben, aminek a végén a játék egyik legnehezebb része volt ("Kutyaszorítóban" típusú mindenki céloz mindenkit felállásból kijönni emberveszteség nélkül), így a kép alapján rögtön erre az epizódra asszociáltam.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

szbszig
szbszig [33649]
A maival sajnálom, hogy nem játszottam, ettől függetlenül a franchise az első kép alapján megvolt természetesen. Előbbire tekintettel a sorszám pontos beazonosításához viszont kellett még egy kis segítség.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat