28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars: Outlaws



Írd ide hozzászólásod:

PrOHax
PrOHax [1329]
Emlékeim szerint (most nem néztem újra) egy pillanatra a trailerben még mutatják is a lefagyasztott Solo kapitány-t

You tell me exactly what you want, and I will very carefully explain to you why it cannot be!

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Fák, és tényleg akkor játszódik. Well...akkor nincs mit tenni...marad Leia...neki is be lehetne csempészni ezt-azt.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

frankie93
frankie93 [196]
Tekintve, hogy a Birodalom visszavág és a Jedi visszatér között játszik, amikor Solo be volt fagyasztva, nem valószínű. Minden mással egyetértek, baromi jól néz ki a játék.

' forever blue !

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Én nagyon szét adtam ezt a 10 percet, elképesztően tetszik. Van még mit csiszolni rajta, főleg a harcrendszer terén, de ettől még WOW! És ha már csempész meg csempészet...nagyon remélem, hogy lesz legalább egy közös küldi Han Soloval, különben -5 pont. Egy ekkora ziccert nem hagyhatnak ki. Alap járaton amúgy én egy szimpla Star Wars Division játékra számítottam, de ez sokkal jobbnak tűnik annál.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat