28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28896]
Én nagy bajban vagyok. Iszonyatosan hiányzik a D4-ből nekem egy jó kis nehézvértes és pajzsos class, ezért evidens lenne, hogy paladint vagy bármiféle lovagot kezdenék itt, de annyira adja a duplatőrös hátbaszúrós rugó is és annyira jó volt azzal lenyomni első körben a D: OS2-t is, hogy azt is nagyon szívesen választanám.....

Vissza

Fórumszabályzat