28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Jó látni, hogy másik is ennyire lelkesek lettek.

davkar9, soha az életben nem jutott volna eszembe ilyen opció a CP2077, pláne, hogy nem is reagál rá a játék. Egyébként vannak vicces mondatok, amiket a fő karakter mond, amikor mész vele a pályákon, pl. valami ilyesmi volt: "still breathing, despite everything". Ez munkahelyemre tökéletesen illik.

Részben egyetértek, nagyon figyelni kell, milyen hangot választasz, mert noha a párbeszédopciókban "néma", a pályákon/területeken bizonyos helyeken reagál, megszólal.

MattMatthew, szívesen. Nem ismertem a Steam refund policy-jét (ott vetted, ugye), pláne nem korai hozzáférésű játékok esetélben, de szerintem csak igen indokolt esetben adnak vissza pénzt, pláne, ha már sok órát beleölsz. Az EA-játékok esetében szerintem részben "vállalod", hogy előre fizetsz egy jövőbeli lehetséges tartalomért, és azzal is járhat, ha mondjuk "dead game" lesz belőle.

Elég jól ismered az Đ&D5E-t, szerintem kizárt, hogy visszadobd.

+ nekem is Lae'zel tűnik az egyik legérdekesebb társnak.

gothmog

Drizzt legendája... Magyarul nemrég jelent meg a 33. kötet, ha nem számoljuk pl. a fiával közösen írt trilógiát (Tymora Köve), angolul már a 36. kötet. Ez az egyik leghosszabb ideje futó, egy karakterre fókuszáló széria. Meddig tervezel elmenni? És milyen élményt nyújt ennyi idő újra belevágni?

Aribeth

Ááá, a Phantom Liberty... Későbbre teszem, mert addig képtelenség, hogy végezzek a BG3-al.

____________

Többen játszhattak már a teljes játékkal, és az elmúlt napokban tettek közzé videókat, pl. a lentebb linkelt Wolfheart FPS mellett, Fextralife csatornáját érdemes követni. Lesznek majd karakterspecifikus videók is, de pl. most mutatott be egy teljesen új funkciót, ami nincs az EA-ban. Mások illithidjét gyűjteni lehet, és külön "képességfán" plusz erőket és passzív szorzókat lehet aktiválni az agyadban - nagyon érdekesen hangzik, kíváncsi vagyok, ha minél inkább fejleszted az illithid erőidet, az milyen hatással lesz a történetre, hogy reagál rá a világ.

Vissza

Fórumszabályzat