28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Eddig elég felületesen érintettük a témákat.

Ám mivel az Act I.-en is módosítottak + kapott még tartalmat, azt javaslom, hogy a megjelenéskor mehet a spoiler tag mindenre, tekintve, hogy az origin szereplők is elérhetők lesznek, és a saját szemszögükből nézve sokkal több információ lesz elérhető, mintha csak társként faggatjuk őket.

Igen, valószínűleg a "gonosz" szálon több lehetőség nyílik egyes dolgok felfedezésére előbb.
MattMatthew
MattMatthew [11913]
Igazából teljesen indokolatlan a goblinok mellé állni, de másik oldal mellett sem szól sok indok. Inkább csak a gonosz vonalat akarom jobban kipróbálni, mert bízom benne, hogy lesznek komoly lehetőségek és tényleg kidolgozzák azt, hogy lehessen értelmesen gonosznak lenni, nem csak murderhobonak.
Szerintem Minthara szál mellett majd több lore dolog fog szólni, ő tudhat is valamit arról, hogy mi a tök van, miért nem változtunk még át mindflayerré, az Absolure hogy függ össze a murder trioval, meg ilyenek. Remélem sok kontextus majd bekerül a véglegesbe ami miatt lesz indok (bár önző), hogy melléjük álljunk, míg a menekültek miatt csak piros pontok járnak.

...majd spoilere kéne valami konvenció. Most it EA már évek óta kint van, szóval nem dobozolok semmit, de majd valószínű kéne.

Man literally too angry to die

Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
MattMatthew

Ez valószínűleg így is lesz. Nyilván nem végleges döntésként, de meghatározó lesz, hogy és merre mész tovább az első fejezetből. Megmondom őszintén, gondolkodnom sem kellett, hogy végezzek Mintharával, meghalt, anélkül, hogy különösebben megismertem volna.

davkar9

Van ilyen lehetőség? Eszembe nem jutott volna goblin gyereket fegyverként használni.

Amúgy egyetértek. Nekem már most ez az év, sőt az utóbbi évek legjobb játéka.

Germinator

Itt egy rövid, velős összefoglaló a különböző osztályokból, mi a különbség közöttük. Már ha még gondolkozol a megvételben.

Vissza

Fórumszabályzat