Eddig elég felületesen érintettük a témákat.
Ám mivel az Act I.-en is módosítottak + kapott még tartalmat, azt javaslom, hogy a megjelenéskor mehet a spoiler tag mindenre, tekintve, hogy az origin szereplők is elérhetők lesznek, és a saját szemszögükből nézve sokkal több információ lesz elérhető, mintha csak társként faggatjuk őket.
Igen, valószínűleg a "gonosz" szálon több lehetőség nyílik egyes dolgok felfedezésére előbb.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Baldur's Gate III
Igazából teljesen indokolatlan a goblinok mellé állni, de másik oldal mellett sem szól sok indok. Inkább csak a gonosz vonalat akarom jobban kipróbálni, mert bízom benne, hogy lesznek komoly lehetőségek és tényleg kidolgozzák azt, hogy lehessen értelmesen gonosznak lenni, nem csak murderhobonak.
Szerintem Minthara szál mellett majd több lore dolog fog szólni, ő tudhat is valamit arról, hogy mi a tök van, miért nem változtunk még át mindflayerré, az Absolure hogy függ össze a murder trioval, meg ilyenek. Remélem sok kontextus majd bekerül a véglegesbe ami miatt lesz indok (bár önző), hogy melléjük álljunk, míg a menekültek miatt csak piros pontok járnak.
...majd spoilere kéne valami konvenció. Most it EA már évek óta kint van, szóval nem dobozolok semmit, de majd valószínű kéne.
Szerintem Minthara szál mellett majd több lore dolog fog szólni, ő tudhat is valamit arról, hogy mi a tök van, miért nem változtunk még át mindflayerré, az Absolure hogy függ össze a murder trioval, meg ilyenek. Remélem sok kontextus majd bekerül a véglegesbe ami miatt lesz indok (bár önző), hogy melléjük álljunk, míg a menekültek miatt csak piros pontok járnak.
...majd spoilere kéne valami konvenció. Most it EA már évek óta kint van, szóval nem dobozolok semmit, de majd valószínű kéne.

Man literally too angry to die
MattMatthew
Ez valószínűleg így is lesz. Nyilván nem végleges döntésként, de meghatározó lesz, hogy és merre mész tovább az első fejezetből. Megmondom őszintén, gondolkodnom sem kellett, hogy végezzek Mintharával, meghalt, anélkül, hogy különösebben megismertem volna.
davkar9
Van ilyen lehetőség? Eszembe nem jutott volna goblin gyereket fegyverként használni.
Amúgy egyetértek. Nekem már most ez az év, sőt az utóbbi évek legjobb játéka.
Germinator
Itt egy rövid, velős összefoglaló a különböző osztályokból, mi a különbség közöttük. Már ha még gondolkozol a megvételben.
Ez valószínűleg így is lesz. Nyilván nem végleges döntésként, de meghatározó lesz, hogy és merre mész tovább az első fejezetből. Megmondom őszintén, gondolkodnom sem kellett, hogy végezzek Mintharával, meghalt, anélkül, hogy különösebben megismertem volna.
davkar9
Van ilyen lehetőség? Eszembe nem jutott volna goblin gyereket fegyverként használni.
Amúgy egyetértek. Nekem már most ez az év, sőt az utóbbi évek legjobb játéka.
Germinator
Itt egy rövid, velős összefoglaló a különböző osztályokból, mi a különbség közöttük. Már ha még gondolkozol a megvételben.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]