28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11934]
Release Trailer... ami nem tudom, hogy innuendo miatt kapta a release megnevezést, mert még nem jött ki.

A mókus a shock value reklámhoz tartozik: a PfH-en már a kvázi teljeset játszották a nézők kb bekiabálása alapján, abban volt egy druida aki állattá tud változni. Illetve egy love scene a druidával... és a közönség ezt úgy akarta, hogy medve alakban legyen. Ez aztán állítólag nagyon megdobta az eladásokat, meg akik megbotránkoztak is jó reklámot csináltak neki.

Ami az érdemleges az az, hogy új (és szerintem nagyon jó) origin karaktert jelentettek be, valamint már az EA is jobb mint sok játék teljes kiadása. TeCsőre is egy csomó csatorna akik már kaptak komolyabb preview-t elkezdte önteni a ilyen videókat, szóval e miatt is pörög.

...illetve itt a fórumon meg behergeltük egymást, hogy a majdnem kész termékkel már előre próbálkozunk, mert a karakteralkotás hosszadalmas döntéseit előre lehet hozni egy kicsit, hogy induláskor már kész kép legyen, hogy mivel akarunk kezdeni.

Man literally too angry to die

jawsika
jawsika [4181]
Ez valami belső poén?

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

MattMatthew
MattMatthew [11934]
Kb ez...

Volt nagy bemutató (Panel from Hell), és nagyon felpörgették a hypeot, részben shock value-val.

Man literally too angry to die

david139
david139 [18730]
Ahogy nézem, még mindig early access a játék. Mi történt, hogy az elmúlt hetekben-napokban ennyire felkapott lett?

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat