szerinted mellé, szerintem nem... én nem látom annyira hirtelennek ezt a minőségbeli zuhanást, már jó 10 éve tart, nálam akkortájt kezdődött, hogy nem veszek cod játékot. az új MW-vel tettem egy kivételt, de azt is csak leárazva vettem meg valami 8k körül, MW2-ért max 5k-t fogok adni, az se érdekel ha 2030ig kell várni rá. MW3-ra meg... hehe

valami ASUS izé, nemtom...