28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Modern Warfare II(I) teszt – Ez akkor is csak egy kiegészítő [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

nyomi
nyomi [7258]
szerinted mellé, szerintem nem... én nem látom annyira hirtelennek ezt a minőségbeli zuhanást, már jó 10 éve tart, nálam akkortájt kezdődött, hogy nem veszek cod játékot. az új MW-vel tettem egy kivételt, de azt is csak leárazva vettem meg valami 8k körül, MW2-ért max 5k-t fogok adni, az se érdekel ha 2030ig kell várni rá. MW3-ra meg... hehe

valami ASUS izé, nemtom...

Vissza

Fórumszabályzat