Csak a Golden Axe-ról tudok nyilatkozni, az tökéletesen az a játék, ahol bőven elég lett volna a régi grafikát meghádésíteni. Controller support is mintha lett volna már a steames változatban, szóval olyan nagyon nem is kellett volna hozzányúlni. Ez az új nem tetszik, a mai generációnak meg nem mond semmit. Sosem kérdeznek meg ilyenekről.
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”