28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nagy klasszikusokat támaszt fel a Sega [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]
Csak a Golden Axe-ról tudok nyilatkozni, az tökéletesen az a játék, ahol bőven elég lett volna a régi grafikát meghádésíteni. Controller support is mintha lett volna már a steames változatban, szóval olyan nagyon nem is kellett volna hozzányúlni. Ez az új nem tetszik, a mai generációnak meg nem mond semmit. Sosem kérdeznek meg ilyenekről.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Vissza

Fórumszabályzat