Diablo4, így már érthető. Pedig 2 napja még beléptem ránézni a téli eventre, aztán valahogy erről a játékról is megfelejtkeztem.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Diablo4, így már érthető. Pedig 2 napja még beléptem ránézni a téli eventre, aztán valahogy erről a játékról is megfelejtkeztem.
(Egyébként éppen tegnap töröltem a DU végigjátszásom közepén, mert különféle okok miatt az utóbbi ~három hétben szinte semmit nem haladtam vele, és ez valahogy "ellaposította" a dolgot. Majd egyszer folytatom, végül is, a felhő megőriz minden mentést
) Máskülönben 348 órám van benne Steam szerint, de ebből "csak" olyan 300 körül lehetett a ténylegesen játékkal töltött idő. (A többi - háttérben a játékkal - netbújás, levelezés stb.)
Endure. In enduring, grow strong.
6 új játék (1-et nem tudok beazonosítani szóval inkább 5) amiből a januári dead spacere és a resi4 remakre emlékszem, jedi survivor és a last of us viszont a statisztikán kívül semmi nyomot nem hagyott a fejemben.
+Darktide az állandó visszatérő. Amikor kimutathatóan látszik adott hónapban akkor nagyon.