28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Astarionos szardella drow kör eléggé megijesztett, még az is felmerült bennem hogy egyáltalán jó/tetszik e igazából a játék. Nagyon nem élveztem, act1nél már gondolkodtam, hogy inkább kukázom és átrakom DUra, azzal hozható ki a legtöbb ebből a felállsából, de aztán mégis végigszenvedtem. Astariont továbbra sem értem. Mármint de, és abban a pár tényleg erős/érdekes pillanatban adja is, de amúgy egy borzalmas(an túlhypeolt) figura és nem hiszem, hogy vele kéne "reklámozni" a játékot...

Szardella drow önmagában csalódás, közös fajú skizofrénia eléggé levett az élményből. Mármint egyik sorban ott a [seldarine]"mi másmilyenek vagyunk", egyből alatta meg ott az általános [drow]"heh, kiirtom az egész családodat" szöveg...

Shadowheartot átraktam gloomstalkerre, ez a spec azért elég jó volt!
Kipróbáltam a banya ajánlatát is, de utána csak egy helyen volt [hag-eye] lehetőség, a negatívumok miatt nem igazán éri meg. Mondjuk direkt nem foglalkoztam utána a küldivel, lehet megcsinálva később van még jelentősége.

Most már Karlás light urge megy, ezzel azért sikerült visszarázódni.

Vissza

Fórumszabályzat