28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa-Bajnokság 2024 (Németország)



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Ja, éjszaka megnéztem a Copa Américán a Venezuela–Kanada-negyeddöntőt. Nyilván technikailag nincs annyira topon egyik csapat sem, mint az európai sztárválogatottak, de az iram sokkal nagyobb volt, és mindkét csapat ment előre veszettül. Döntetlennél meg vezetésnél is simán 8-9 emberrel támadtak sokszor, és nem maradt hátul senki biztosítani, amilyet itt maximum a 90. perc után látsz egy hátrányban lévő csapattól. Egészen érdekes élmény volt.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

szbszig
szbszig [33649]
Remélem, a franciák most már megnyerik rúgott akciógól nélkül az egész tornát. A másik, amiért még szorítottam tegnap este, hogy a portugálok az összes hátralévő meccset 0-0-lal és tizenegyesekkel hozzák le.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat