
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Warhammer 40k: Space Marine 2
Megy a legnehezebb operation? Akkor kéne mennünk pár kört. Mi folyamat halunk 3-as nehézségen. 

Engem csak az achievementek miatt érdekelt volna, de el fogom engedni. Azt hittem a legmagasabb szintű operation lesz az amivel majd megszenvedek, de ez a pvp borzalom.
Legalább az assist is elég lenne, volt egy jó köröm tegnap, 4 kill és 7 assistom volt az első halálnál... De neeem, legyen kill, nehogy már egyszerű legyen... Normális matchmakinget meg majd csinál a sarki k***a, ha nem lesz kuncsaft.
Legalább az assist is elég lenne, volt egy jó köröm tegnap, 4 kill és 7 assistom volt az első halálnál... De neeem, legyen kill, nehogy már egyszerű legyen... Normális matchmakinget meg majd csinál a sarki k***a, ha nem lesz kuncsaft.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Én egyszer próbáltam ki ugye, 5 meccset nyomtam. 4-et nyertünk, utolsó meg vereség. Azóta nem néztem, de majd fogom. Egyelőre az operation rabja vagyok.
Azért neked marha nagy szerencséd volt pvp-ben az 5 killel halál nélkül. Én próbálkozok most itt vele, de ha csak hússzal kapunk ki akkor már örülök. Egyet engedett nyerni a játék, azóta csak az úthenger jön szembe.
Annyira esélytelen minden kör, hogy az már szánalmas... Mondjuk a balance is érdekes, mikor random oneshotolnak max életről.
Annyira esélytelen minden kör, hogy az már szánalmas... Mondjuk a balance is érdekes, mikor random oneshotolnak max életről.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Én kedden és szerdán kegyetlenül felhúztam magam, mert folyamat kifagyott a játék vagy kidobott asztalra online operation közben. Már gyomorideggel indítottam el a küldetést, mert 5-ből 3 mindig bukta volt.
Aztán úgy tűnik, hogy a gyors peccs mégiscsak ért valamit, mert tegnap egész nap nem volt egy hasonló sem. Server disconnect persze még akad párszor, de mázlimra nem küldetés közben. Viszont elképesztően nagy élmény így másokkal csapatni!!!
Most már sajnos a harmadik nehézséget kéne gyűrnöm, mert csak ott esik olyan tárgy, amivel tovább fejleszthetném a fegyvereimet, de piszkosul kemény.
Eddig két misszió sikerült és egy lila cucc esett. Úgyhogy fel kell kötni a gatyót és ott már nagyon oda kell figyelni. Egy szempillantás alatt bedarálnak, ha bebambulsz.
Aztán úgy tűnik, hogy a gyors peccs mégiscsak ért valamit, mert tegnap egész nap nem volt egy hasonló sem. Server disconnect persze még akad párszor, de mázlimra nem küldetés közben. Viszont elképesztően nagy élmény így másokkal csapatni!!!
Most már sajnos a harmadik nehézséget kéne gyűrnöm, mert csak ott esik olyan tárgy, amivel tovább fejleszthetném a fegyvereimet, de piszkosul kemény.
Eddig két misszió sikerült és egy lila cucc esett. Úgyhogy fel kell kötni a gatyót és ott már nagyon oda kell figyelni. Egy szempillantás alatt bedarálnak, ha bebambulsz.Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]