28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Megvallom töredelmesen, hogy én ilyen közös játékra nem emlékszem, márpedig az én nevem is ott virít.
Barthezz
Barthezz [54711]
SPOILER
Amúgy ez tényleg egy online Dome deathmatch volt vagy csak poénos kedvében volt a teszter és elnevezte a csapatát a fórumozókról?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

szbszig
szbszig [33649]
Szerepelek a mai rejtvényben!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Barthezz
Barthezz [54711]
Hogy ez szándékos "inside joke" típusú segítség volt-e, lol nem tudom, de köszi a 3. képért, így meglett szöveges hint nélkül.

SPOILER
Szóval az első képnél még tök vakon voltam, a 2.-nál már egyértelmű volt, hogy valamelyik 2D-s Worms a millió rész közül, be is tippeltem az Armageddont elsőre, mert hát az a legnépszerűbb mind közül. Mivel nem az volt, nah mondom, kb. bármelyik lehet akkor. Aztán megláttam a 3. képen Dealer nevét. Nah mondom, ha ez a fórumozó, akkor ez a Dome fénykora, a blogolós és fórumtalizós korszak, azt meg tudom, hogy 2008-2010 között volt, akkor pedig a Reloaded jött ki a 3D-s részek után visszatérve a 2D-be. Így meglett 3.-ra. Aztán a többi képen láttam, hogy ez tényleg egy fórumozó csapat volt, jól sejtettem.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat