28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fontos részletet szúrtak ki a rajongók a Mafia: The Old Country hivatalos oldalán [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Azt írták is valahol, hogy ez nem egy "nagy Mafia-játék" lesz, hanem egy kisebb. Tekintsük esetleg filler epizódnak? Mindegy, különösebben engem sem zavar, ha erős narratívát kapunk ahelyett, hogy egy alapvetően díszletvárosban kocsikázhatnánk. A Mafia szériának sosem az volt az erőssége, hogy telepakolták tennivalóval a játékteret, mindig a történet volt a lényeg. Ha ebben mos nem hibázik a Hangar 13, akkor jó kis játék lesz ez.
Peace
Peace [28896]
Én is kíváncsian várom. Sokan meglepődtek az árán. Szerintem csak azért nem mernek többet kérni, mert valószínű max 10-12 óra lesz az egész.
Lacko
Lacko [11561]
Ez szerintem jó dolog!
A harmadik rész - bár szerettem - nagyon elfolyt a nagy szabadságban. Ráadásul a küldetések is mind egy kaptafára mentek: csendben lopózva lefarmolni a lehető legtöbb ellenséget mielőtt kitörne a tűzharc.
Az első részhez képest - ahol volt minden is - de többnyire különböző filmek ikonikus jelenetei... azaz tök változatos volt.
Ha teljesen kiveszik a bejárható világot és "csak" jó történetű, különböző tipusú fix küldetések sorozata lesz, akkor az teljesen rendben van.

Vissza

Fórumszabályzat