„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Helyzetjelentés
Ne nézd meg azt a Marcis TCS-interjút. Jobban fáj utána minden is, hidd el.
Online diskurzusok szokásos motívumaként mindenről beszélünk ami nem lényeges.
Pedig Ákos korát megelőző ember. AI előtt tudott olyat, hogy olyan mintha zene lenne de csak hangok és olyan mintha mondanivaló lenne de csak szöveg.
Tankcsapda vs Marciról lemaradtam, be kell pótolnom!
Csak így véleményváltozás kapcsán, hogy még egy triggerelő nevet bedobjak: Jordan Peterson volt nekem olyan, hogy a korábbi munkáit, előadásait szerettem, amiket még első hírverésekkor tett ki. Könyve is jó volt amit olvastam belőle. De mára már teljesen szétesett. Belelovalta magát ebbe az osztály micsodába, ahogy a Gyalog Galopp mondaná...
Pedig Ákos korát megelőző ember. AI előtt tudott olyat, hogy olyan mintha zene lenne de csak hangok és olyan mintha mondanivaló lenne de csak szöveg.
Tankcsapda vs Marciról lemaradtam, be kell pótolnom!
Csak így véleményváltozás kapcsán, hogy még egy triggerelő nevet bedobjak: Jordan Peterson volt nekem olyan, hogy a korábbi munkáit, előadásait szerettem, amiket még első hírverésekkor tett ki. Könyve is jó volt amit olvastam belőle. De mára már teljesen szétesett. Belelovalta magát ebbe az osztály micsodába, ahogy a Gyalog Galopp mondaná...
Man literally too angry to die
Jelenleg 2 gyerek mellett úgy néz ki, hogy egy kommentet fél nap alatt írok meg, mert minden mondatnál valami történik
Természetesen értékelem Aribeth hozzászólását, és bár most az időm se engedi, de amúgy is tényleg tökre nem érdekelnek a transzok. Teljesen jogos, hogy J.K. Rowling felhozása nem volt jó ötlet, hisz igazából nem tudom mit csinál, csak redditen látom, hogy sírnak miatta. Viszont nem tudom, akkor ott a Lostprophets, amit még néha mindig hallgatok, pedig az énekes kisbabákkal szexelt vagy mi, szerencsére mostanában leszúrták a böriben. Vagy tankcsapdát, annak ellenére amit lenyomtak a partizánban (persze csak régi számokat).
Na mindenesetre visszakanyarodva az eredeti témára, ott is igen kusza a gondolatom, de igazából a 10 nézős hírről felmerül bennem, hogy vajon LM és Meklén vajon még mindig szeretik-e Ákost, ha nem akkor pedig csak belátták, hogy full szar a zenéje, vagy azért mert totál vállalhatatlan ember
De igazából erre nem várok választ, csak kósza gondolat. Kevés alvás, kevés agysejt maradt.
Természetesen értékelem Aribeth hozzászólását, és bár most az időm se engedi, de amúgy is tényleg tökre nem érdekelnek a transzok. Teljesen jogos, hogy J.K. Rowling felhozása nem volt jó ötlet, hisz igazából nem tudom mit csinál, csak redditen látom, hogy sírnak miatta. Viszont nem tudom, akkor ott a Lostprophets, amit még néha mindig hallgatok, pedig az énekes kisbabákkal szexelt vagy mi, szerencsére mostanában leszúrták a böriben. Vagy tankcsapdát, annak ellenére amit lenyomtak a partizánban (persze csak régi számokat).
Na mindenesetre visszakanyarodva az eredeti témára, ott is igen kusza a gondolatom, de igazából a 10 nézős hírről felmerül bennem, hogy vajon LM és Meklén vajon még mindig szeretik-e Ákost, ha nem akkor pedig csak belátták, hogy full szar a zenéje, vagy azért mert totál vállalhatatlan ember
De igazából erre nem várok választ, csak kósza gondolat. Kevés alvás, kevés agysejt maradt.I wish I could have known about the view from halfway down
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]