28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
The Lamplighters League

Ez valami veszett jó cucc!
Egy körökre osztott akció-szerepjáték, ami egy alternatív világban játszódik az 1930-as években. Egy csapatot kell összeállítani különböző képességű és fegyverrel rendelkező karakterekből (a 3 kezdő karaketeren túl a többit küldetések során kell betoborozni), hogy együttes erővel megállítsák a világuralomra törő szervezetet.
A grafika nagyon tetszetős, a szinkronok beszarás jók lettek, a játékmenet pedig adja magát. Akinek bejöttek anno az XCom játékok és/vagy a Mutant: Year Zero, az mindenképpen tegyen ezzel is egy próbát, szerintem nem fog (ő sem) csalódni.

Vissza

Fórumszabályzat