Fórum » Beszélgetés a játékokról
Ki mivel játszik mostanában?
Biztosan megveszem! Annyira lehangoló, hogy nem tudtam továbbmenni. Lefarmoltam párszor még az uccsó küldit, de 32-es szinten kiléptem. Nincs is kedvem semmi mást elindítani.
Resident Evil-ig nincs semmi, ami érdekel. Ezért is gondolkozom erősen, hogy megveszem ezt.
Én is belenéztem, bele is szaladt egy bő hét óra. Mondjuk ebből egy órát egyetlen ellenféllel szórakoztam el, úgy rémlik a játék is szólt, hogy esetleg nem kellene vele kötözködnöm, de engem ez csak ösztönöz a konfrontációra. Legalább tanultam a mechanikákat (és qrva sokat aludtam... ja, azt nem).
Azt még mindig nem tudom, hogy kell-e ez nekem... Vannak jó pillanatai, de én abban bíztam, hogy a szamuráj-ninja váltásra lesz épkézláb magyarázat. Esetleg kiderül, hogy valójában két külön karakter, akik összeolvadtak és ez megmagyarázná, hogy miért cserélgeti a karakter a páncélt pillanatok alatt. Meg egyébként is, inkább érzem felesleges rókabőrnek, mint valódi folytatásnak. De majd a demó végére kiderül.
Az a baj a generálással én sem foglalkoztam sokat, összesen annyit csináltam, hogy nemet váltottam a karakterrel, mert úgy terveztem mindenképpen elejéről kezdem, ha meg is veszem. De basszus, ha levonom a kezdeti bénázást meg eltévedést belőle akkor is 5-6 óra van benne...
Pedig akkor is újra fogom kezdeni, kizár, hogy ne egy vöröske legyen a végleges karakterem
Azt még mindig nem tudom, hogy kell-e ez nekem... Vannak jó pillanatai, de én abban bíztam, hogy a szamuráj-ninja váltásra lesz épkézláb magyarázat. Esetleg kiderül, hogy valójában két külön karakter, akik összeolvadtak és ez megmagyarázná, hogy miért cserélgeti a karakter a páncélt pillanatok alatt. Meg egyébként is, inkább érzem felesleges rókabőrnek, mint valódi folytatásnak. De majd a demó végére kiderül.
Az a baj a generálással én sem foglalkoztam sokat, összesen annyit csináltam, hogy nemet váltottam a karakterrel, mert úgy terveztem mindenképpen elejéről kezdem, ha meg is veszem. De basszus, ha levonom a kezdeti bénázást meg eltévedést belőle akkor is 5-6 óra van benne...
Pedig akkor is újra fogom kezdeni, kizár, hogy ne egy vöröske legyen a végleges karakterem
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Tegnap kijött a Nioh 3 demo. Nem volt sok agyam hozzá már este, de azért a bevezetőt lenyomtam. Egyelőre még nem látom, hogy mekkora haszna lesz a ninja és szamuráj között váltogatni, de gondolom okkal tették bele. Kakarketgenerálással nem sokat foglalkoztam, csak kapott menő hajat (ami nem fog látszani a sisakoktól
) és arcszőrzetet. Majd ma nekifekszem rendesen.
) és arcszőrzetet. Majd ma nekifekszem rendesen.Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
